Konstrukce domu

Strom života - kanadský červený cedr

Lindal Cedar Homes používá pro konstrukci domu nejkvalitnější materiály a jedním z nich je kanadský červený cedr. Cedrové dřevo se 2× vysouší v pecích, takže nevzniká později problém se smršťováním, kroucením a praskáním, tak jako u čerstvého či vzduchem sušeného dřeva. Cedrové dřevo je přirozeně odolné proti hnilobě i hmyzu, má výborné izolační vlastnosti, je rozměrově stabilní, nesmršťuje se a zůstává rovné, i když stárne.

3 řady domů Lindal

Lindal vytvořil 3 originální řady domů. Vybrat si tak můžete z portfolia projektů moderní řady Turkel Design, klasiky řady Classic a unikátní řady LAC.

Anebo dům navrhneme speciálně přímo pro Vás, pomůžeme Vám vytvořit domov snů inspirovaný životním stylem, respektující přírodní prostředí i Váš rozpočet.

Dům Lindal
Doživotní záruka Lindal

Doživotní záruka na dům

Časem prověřený stavební systém Lindal Post and Beam, design a materiály se staly základem úspěchu Lindal, důkazem je i doživotní záruka na konstrukční prvky domu. Lindal je tak jediná společnost na světě, která Vám na dům poskytne

Stavební systém Post and Beam

Systém Post and Beam vytváří extrémně silnou konstrukci z Gluelam nosníků, která nese váhu celé střechy, vnitřní stěny nemusí sloužit jako nosné a to přináší neomezené možnosti pro rozvržení vnitřního prostoru. Post and Beam poskytuje mimořádnou flexibilitu designu, která vnáší do stavebního systému jednoduchost a variabilitu. Tvoří otevřené, vzdušné interiéry s vysokými stropy a umožňuje dlouhé rozpětí a velké plochy skla – vše pro perfektní výhled. Lindal nabízí projekty Post and Beam ve více než 2000 půdorysech. Chcete-li postavit chatu o ploše 100 m², anebo vilu s výměrou 500 m², určitě v našem portfoliu najdete design, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Founder’s system

Je inspirován konstrukcí dřevěných domů z masívních trámů. Lindalův unikátní Post and Beam systém umožňuje mimořádné konstrukční možnosti. Můžete si přát vzdušný, prostorný design, který zvýrazní všechny prvky systému Post and Beam. Nebo můžete uspořádat vnitřní stěny, dveře a okna co nejúčelněji tak, aby design plnil svůj účel a vyhovoval vašemu životnímu stylu.

Interiér domu Lindal

Další informace

Chcete se dozvědět více o stavebních materiálech, které jsou součástí řešení domu, nebo o dalších volitelných materiálech nejvyšší kvality?

Napište nám nebo zavolejte → Kontakt - Lindal Praha