Domy řady Turkel Design

Stavební konstrukce domů 21. stol., vyrobené v Lindal Cedar Homes, byly v r. 2009 vybrány pro kolekci Turkel Design. Domy ve výrazném čistém, moderním stylu čerpají z tradičních skandinávských kořenů společnosti a staly se nejúspěšnějšími v historii společnosti Lindal. Spolupráce s nezávislou architektonickou praxí byla tak úspěšná, že sérii Lindal - Turkel Dwell Homes Collection vybral prestižní časopis “TIMES Magazine“ jako první a jedinou sérii za rodinné domy do žebříčku “Green Design 100“, který hodnotí nejlepší zelené designy v USA.

Jedinečné partnerství Lindal/Turkel Vám nabízí spolupráci s architekty po celou dobu projektu. Umístění domu, stanovení konceptu a designu jsou řízeny a vyvíjeny v Turkel designu.

Nadčasové linie Turkel Design zaručují příjemné bydlení.

Pouze u Lindal je možné kombinovat moderní design, interaktivní proces návrhu domu s týmem odborníků, a spolehlivost stavebního systému s doživotní konstrukční zárukou.

Doživotní záruka Lindal

Na rozdíl od tradičních vztahů klient-architekt, Turkel Design Projekt využívá jedinečný stavební systém jako organizační prvek. Je tak zachována předvídatelnost, kontrola a ekonomické výhody. Ať už si vyberete design z portfolia návrhů nebo zapojíte tým projektantů pro jedinečný design, výsledkem je vždy mistrovské spojení systému Post and Beam a jedinečné proporce interiérů, vytvářejících přirozený vztah s přírodou.

styl TD1

Ve stylu TD1 najdete nové, zajímavé variace tvarů s tradičními liniemi designu Lindal. Domy v této sérii tvoří nový pohled na Lindal prostřednictvím ostrých linií a moderních proporcí.

styl TD2

Základní tvar jednoduchých farmářských domů je přenesen do současného života v čistých, sofistikovaných liniích, při zachování tradičních kořenů.

Celek tvoří prvky sloupových a trámových konstrukcí a nad místnostmi s dvojnásobnou výškou pokojů se tyčí klenuté štíty.

styl TD3

Tento styl je vhodný pro klienty, kteří chtějí celkově modifikovat půdorys tak, aby respektoval specifika jejich lokality, jejich rozpočet a požadavky na životní styl.