Domy řady Classic

Domy z legendární řady Lindal Classic najdete od r. 1945 na cca 50 000 zajímavých místech po celém světě. Domy z nádherných přírodních materiálů té nejvyšší kvality mají otevřené prostory decentně skloubené s prosklenými plochami. Kanadský červený cedr vyzařující teplo v pevné, masívní konstrukci Post and Beam podporuje stabilitu domu.

Kvalita a vytříbenost, pohoda i bezkonkurenční klid vyzařuje ze stylu Classic.

Neexistují 2 totožné domy Lindal. Tajemstvím úspěchu stavebního systému Post and Beam je flexibilita, schopnost přizpůsobit se prakticky jakémukoliv umístění, vizi klienta a různému architektonickému stylu bez ztráty efektivity. Stavební systém Post and Beam je garantován ojedinělou doživotní konstrukční zárukou.

Doživotní záruka Lindal

styl Classic

Dáváte přednost elegantnímu bydlení s městským půvabem? Křídla luxusního obytného prostoru se spojují a dům graduje velkým pokojem. Detaily, jako jsou vysoké střechy, sedlové vikýře a veliká okna tvoří zajímavý exteriér zvoucí nás k návštěvě interiéru.

styl Contemporary

Široký výhled, otevřené prostory a brilantní tvary charakterizují styl Contemporary. Je navržen pro život v harmonii s krajinou. Tyto domy mají dlouhé, horizontální linie s nízkým šikmými střechami a otevřeným půdorysem.

styl Traditional

Tradiční venkov spjatý s přírodu evokuje tento styl. Rozlehlá venkovní veranda, sedlové vikýře, v interiéru vysoké šikmé stropy, prostorná kuchyň a jídelna plná světla - to vše vytváří útulný domov.

styl Small Treasures

Inspirujte si i Vy chatami lyžařských středisek vysoko v horách. Půdorys je vtipně a prakticky vyřešen tak, abyste i při menším prostoru měli pocit většího domova. Tomu napomáhá také prosvětlený otevřený interiér.

styl Inspirations

Základní stavební systém Lindalu umožňuje vysokou variabilitu projektů. Záleží jen na Vás, co si vyberete. Lindal design umožňuje snadné přesunutí okna, přidání pokoje nebo výměnu střechy. Přesto Lindal garantuje předvídatelnost, kontrolu a ekonomické výhody projektu.